Dovoz a predaj luxusných značkových obchodných a manažérskych darčekov.

 Pomôžeme vám:   posilniť prestíž vašej firmy

                                   získať nových klientov

                                   udržať loajalitu súčasných

                                   motivovať vašich zamestnancov

                                   získať pozornosť zákazníkov

                                   zvýšiť predaj vášho tovaru

                                    podporiť úspešnosť vašich obchodných zástupcov

                                    zabezpečiť  výhody pre členov vernostných klubov alebo zamestnancov

 PONÚKAME

Výnimočný tovar značiek UNGARO, NINA RICCI, JEAN LOUIS SCHERRER, CERUTTI 1881, CACHAREL a CHARLES JOURDAN.
V kolekciách nájdete: peňaženky, kozmetické tašky a kabelky, bloky, písacie potreby a USB kľúče, hodinky, manžetové gombíky a spony na kravaty, puzdrá na kreditné karty, opasky, šatky, prívesky, držiaky na dámske kabelky, zrkadielka, dámske i pánske slnečné okuliare, stojany na mobilné telefóny, dáždniky, cestovné tašky....                                

                                                                                                            ... prelistujte si katalóg.

 KVALITOU ZARUČENÝ DLHODOBÝ EFEKT

Cieľom značkových obchodných a manažérskych  darčekov je vytvoriť nový nápad, vyvolať určitou škálu emócií, pomôcť upevniť, motivovať a stimulovať vzťahy s klientmi. Značkový darček spoločne s exkluzivitou, štýlom, eleganciou a dizajnom prináša viditeľnú pridanú hodnotu.

Výrobky svetových značkových módnych návrhárov pomáhajú firmám zvýšiť predaj, zabezpečiť loajalitu zákazníkov, partnerov či zamestnancov, čiže dosahovať ciele s dlhodobým efektom.

 ŠETRÍME VÁŠ ČAS

Sme schopní ponúknuť vám nielen značkové darčeky ale tiež začleniť ich do vašich  podlinkových projektov či už ide o event, obchodné promo, motivačný program alebo direct mail. Poradíme vám  s výberom darčekov, ktorými dosiahnete stanovený cieľ, vhodných na každú príležitosť.

 AUTORIZOVANÝ PREDAJCA

Sme autorizovaným predajcom značiek UNGARO, NINA RICCI, JEAN LOUIS SCHERRER, CERUTTI 1881, CACHAREL a CHARLES JOURDAN. Výrobky majú  zaručene výnimočný dizajn, kvalitné spracovanie a luxusné balenie.

Nenájdete ich v žiadnej maloobchodnej sieti, takže bežný spotrebiteľ nemá možnosť ich kúpiť.

PRE PODNIKATEĽOV, FIRMY A KLUBY

Zo značkových darčekov je dnes špeciálny segment manažérskych darčekov. Začali sa používať z jednoduchého dôvodu; jednoducho bolo nutné odlíšiť „bežné darčeky“ od darčekov pre  vyšší a top manažment. Dnes už nestačí dať klientovi množstvo darčekov, je nutné dať mu niečo špeciálne, výnimočné a pritom osobité. Značkové darčeky práve také sú. Aj preto sú určené len pre podnikateľov a kluby. Vzorky obchodných darčekov si môžete prezrieť priamo v našom sídle (svoju návštevu vopred ohláste).

 DODÁVKA TOVARU OD 1 KS DO 7 DNÍ

Sme schopní prijať aj objednávku na jeden kus tovaru a dodať ho v lehote 7 dní. Náš prístup k vašej objednávke je vždy individuálny tak, aby splnil vaše želania.

 ODPORÚČANIE

Firemné  logo na  tieto luxusné obchodné darčeky radšej nedávajte. Prestížna značka z oblasti módneho biznisu zvyšuje hodnotu darčeka a umiestnením ďalšieho loga či názvu priamo naň sa efekt stráca, ba dokonca jeho hodnota sa v očiach obdarovaného znižuje. K dispozícii sú darčekové tašky, na ktoré možno logo umiestniť.

 

Lenet, s. r. o,  Astrová 56, 821 01 Bratislava, Tel.:+421 2 4363 2354, Fax:+421 2 4329 6773, e-mail:lenet@lenet.sk